Można by pomyśleć, że temat dotyczy dziewuszek na holenderkach, hipsterów ujeżdżających swoje cruisery lub jakiś rowerzystów na customowych sprzętach, bo trzeba „być cool i trendy”,
ale nic bardziej mylnego…
Moda rowerowa dotyczy każdej grupy, a ponieważ osobiście daleka jestem od sprzętu typu rower miejski i wszelkie jego pochodne, podpowiem Wam na co warto postawić w najbliższym sezonie wybierając się na szosę czy MTB.

Otóż ornamenty, biomechanika, w dalszym ciągu jaskrawe kolory są absolutnie preferowane w tym sezonie . Przeglądając najnowsze kolekcje różnych firm, buszując po internecie w poszukiwaniu nowych nabytków do szafy natknęłam się na bardzo fajny projekt jednej z warszawskich firm.
W dalszym ciagu jednak moim faworytem jest Cycology. Projektanci, którzy nie tylko stawiają
na ciekawą kolorystykę ale również oryginalne wzory.

Podobno fajnie jest ubierać się pod kolor swojego sprzętu… Osobiście zawsze miałam problem
z dobraniem torebki do szpilek, więc w temacie się nie wypowiem 😉

I na koniec dwie ważne uwagi.

  • Jeśli zdażyło się, że jesteś posiadaczem mocno widocznej oponki – Drogi rowerzysto nie zakładaj obcisłych koszulek. To jest passe!
  • Fajnie wyglądać dobra rzecz, ale nie zapominajmy, że jeździć też trzeba. Zatem kotom i kocicom, robiącym sobie sweet rowerowe focie bez kręcenia kilometrów też mówimy nie …..

Ja osobiście stawiam jeszcze na wygodę. Bez tego ani rusz. Szerokie gumki, dobrej jakości materiał, wygodna dopasowana pielucha –  to podstawa sukcesu

Taki lekki temat weekendowy
Pozdrawiam Rowerowa Mamuśka

Małgorzata

View all posts

Add comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Małgorzata